, +48 519 599 224
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DOLOMITY

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DOLOMITY

Ośrodek malowniczo położony w południowej części Mazur. Usytuowany nad jeziorem Brajnickim otoczony lasami. Urokliwe i spokojne miejsce, gdzie na łonie natury można oddać się prawdziwemu odpoczynkowi.
W sąsiedztwie znajduje się wiele pomników przyrody, wspaniały krajobraz tworzą bocianie gniazda, które można podziwiać z terenu ośrodka. Idealne miejsce dla Rodzin z dziećmi, przystosowany również dla wędkarzy.

Więcej

Zielone Szkoły na Mazurach

Zielone Szkoły na Mazurach

W tym sezonie będziemy poszukiwać, odkrywać i rozwijać swoje pasje. Przygotowaliśmy ciekawy program pobytu podczas, którego na uczestników codziennie czeka mnóstwo ruchu, zabawy śmiechu oraz kreatywnych warsztatów.

Więcej

WCZASY DLA SENIORA

WCZASY DLA SENIORA

Świeże mazurskie powietrze, długie spacery po okolicznych lasach, piękne zachody słońca nad jeziorem, niepowtarzalny klimat. To tylko nieliczne z atrakcji, których można doświadczyć na Mazurach. Zapraszamy "seniorów" na wypoczynek w naszym ośrodku w miesiącach pozasezonowych, by za niewielkie pieniądze móc w pełni wypocząć w ciszy i spokoju.

Więcej

WESELA I IMPREZY

WESELA I IMPREZY

Ślub jest bardzo ważną uroczystością dlatego, też trzeba zadbać o jego dobrą organizację. Sprawimy by Wasze wesele było naprawdę wyjątkowe i niezapomniane. Nasz ośrodek jest idealnym miejscem na wesele, jego urokliwa lokalizacja (otoczony lasami nad samą wodą, piękne krajobrazy przyrody) to idealne miejsce na wykonanie fotografii ślubnych. Tutaj z pewnością Wasi goście poczują swojski klimat i miejsce zrobi niesamowite wrażenie.

Więcej

MAZURY CUD NATURY

Woda, las zdrowa żywność
Tu zapomnisz o zgiełku miasta